Kıbrıs Dansçı Bayanlar

 

Biyax Night Club

Gece kulüpleri, Kıbrıs için vazgeçilmez ve son derece önemli bir yer tutuyor. Sıcacık ortamı, son derece eğlenceli ortamı ve kaliteli hizmetleri ile Kıbrıs’ın gözdeleri arasında yer alan, Biyax night club Kıbrıs’ın hareketli gece yaşamında oldukça önemli bir yer tutuyor. Her geçen gün tercih edilirlik oranını artıran Biyax gece kulübü, Kıbrıs gece hayatı için oldukça önemli bir yer tutuyor. Lefkoşa şehir merkezine 13, Girne şehir merkezine ise 34 kilometre uzaklıkta yer alan Biyax gece kulübü unutulmaz bir gece vaat ediyor. Gece boyu birbirinden kaliteli müziklerin çaldığı ve birbirinden kaliteli şovların yapıldığı Biyax gece kulübünde saatler ilerledikçe şovlar kişiye özel bir hal almaya başlıyor. Uzman dansçıların bireysel olarak da görüşmeler yaptığı Biyax gece kulübünde müşteriler muazzam bir gece geçiriyor.

Biyax’ta Eğlenceli Saatler

Biyax night club müşterilerine son derece eğlenceli saatler vaat ediyor. Gece şov programı 21:00’da başlayan Biyax gece kulübü şovları, 01:00 itibari ile şovlarını sonlandırır. Gece yarısından sonra ise gecelik programa geçiş yapan Biyax gece kulübü, gecenin ilerleyen zamanlarında kişilere özel şovlarda sunuyor. Sunduğu eğlenceli ve tutkulu Kıbrıs gece hayatı ile fark yaratan Biyax night club hareketli ve özel geceler için seçkin müşterilerine en iyi hizmeti arz ediyor. Kusursuz hazırlanan gösterilerin yanı sıra, meyve tabakları, alkollü veyahut alkolsüz olarak tercih edilen birbirinden çeşitli içecekler, gösteriler ve çok daha fazlasını şov zamanlarında sunan Biyax gece kulübü öte yandan müşterilerinin kendi belirledikleri zaman dilimlerine özel görüşmeler de gerçekleştiriyorlar.

Kişiye Özel Şovlar

Kıbrıs’ın en gözde night club hizmetini sunan işletmeler arasında yer alan Biyax, hizmetlerinde sınır tanımıyor. Müşterilerine kusursuz ve her anı eğlence dolu bir gece geçirmeyi vaat eden Biyax, tamamen kişiye gibi özel şovlar da vaat ediyor. Gündüz saatlerinde, 11:00 ile 18:00 arası programları olan Biyax, Kıbrıs gece hayatı meraklıları için en seçkin mekanlar arasında gösteriliyor. Öte yandan isteğe bağlı olarak özel zaman dilimi ayarlamaları da yapan Biyax night club her müşterisini memnun etmeyi amaçlıyor. Tamamı ile kişisel ve gizlilik içerisinde seçkin müşterilere özel şovlar gerçekleştiren uzman dansçılar Biyax night club müşterilerine kusursuz anlar yaşatıyor. Özenle seçilen bayanların sunduğu bireysel şovlar ile son derece harikulade bir gece geçiren müşteriler özel anlar yaşıyor.


En İyi Dansçılar Biyax’ta

Kıbrıs yerlileri ve turistler için en cezbeden mekanlar arasında yer alan Biyax Kıbrıs gece hayatı için oldukça önemli bir yere sahip. En iyi dansçıları birbirinden kaliteli bayanlar ile çalışan Biyax night club usta dansçıları ile programları başladığı andan itibaren tüm müşterilerine kendilerini özel hissettirecek bir gece yaşatıyor. Uzman dansçılar şovlarının ardından bireysel görüşmeler için de müşterilere birebir hizmet veriyor. Görüşme zamanlarını bireysel olarak da belirleyebilen müşteriler en iyi hizmeti Biyax gece kulübü ile alabiliyorlar.

Kendi Belirlediğiniz Zamanda Eğlenin

Biyax night club her müşterisine dilediği zamanda eğlenebilme fırsatı sunmasıyla Kıbrıs gece hayatı için oldukça önemli bir yer tutuyor. Müşteriler istedikleri bayanlar ile Biyax güvencesi ile istedikleri anda özel olarak görüşebiliyorlar. Biyax gece kulübü her müşterisine günün her saatinde istedikleri ortamı yaratmayı amaçlayan kıbrıs gece kulüpleri arasında yer alıyor.

Biyax Night Club Gizlilik İçinde Eğlence

Biyax gece kulübü müşterilerine gizlilik içerisinde bir eğlence sunuyor. Video ve kamera ile çekim yapmanın yasak olduğu Biyax night club gizlilik, temizlik ve sağlık kurallarına uygun bir hizmet arz ediyor. Uzun yıllardır Kıbrıs gece hayatı konusunda en güvenilir ve en iyi geceleri sunan Biyax gece kulübü, 18 yaşını aşmış herkes için muazzam bir gece kulübü eğlencesi sunuyor. Her biri özenle seçilmiş kaliteli bayanlardan oluşan dansçıları ile eğlencenin doruklarına ulaşmayı vaat eden Biyax night club güvenli ortamı ile de seçkin müşterilerinin beğenisini kazanıyor.

Biyax Club Alkolsüz İçecekler

Ustaca hazırlanmış ortamının, muazzam şovlarının herkes için eğlencenin doruklarına ulaştıran kalitesinin yanı sıra Biyax night club müşterileri içecekler konusunda da bol seçeneklere sahipler. En iyi içeceklerin uzman personellerce hazırlandığı Kıbrıs gece hayatı öncülerinden Biyax gece kulübünde birbirinden farklı kokteyller kişilerin isteğine göre hazırlanıyor.

Uzman Barmenlerden Alkollü İçecekler

Biyax night club müşterileri, kıbrıs night club katalog öncüsü Biyax gece kulübünde usta barmenlerin hazırladığı birbirinden farklı alkollü kokteyller, tekil alkol seçenekleri ve çok daha fazlası ile muazzam bir gece yaşarken, hazırlanan içecekler ile de en iyi alkollü ürünleri tüketiyorlar. Kullandığı tüm alkoller orijinal olan Biyax gece kulübü seçkin müşterilerine daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor. Birbirinden farklı alkollü içecek seçeneklerine sahip olan Biyax kulüpte müşteriler dansçılar ile gecenin tadını yaşarken birbirinden kaliteli alkollü içeceklerin de tadını çıkarın.

Biyax Night Club Nerede?

Lefkoşa Alayköy bölgesin de yer alan Biyax night club, Ercan Havalimanı’na 36 kilometre uzaklıkta yer alıyor ve araç ile yaklaşık 30-40 dakika gibi bir süreçte ulaşım sağlanabiliyor. Ağırlıklı olarak ulaşımın taksiler ile sağlandığı Kıbrıs gece hayatı öncüsü Biyax gece kulübüne, ulaşım işlemleri 7/24 rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. Kıbrıs’ın en popüler gece kulüpleri arasında yer alan Biyax gece kulübü ulaşım konusunda da oldukça rahat koşullara sahip. Turist olarak gelen ziyaretçilerin genel olarak VIP transfer araçları ile hava alanı üzerinden son derece lüks taksiler ile ulaşım sağladığı mekâna henüz gidiş sürecinde Biyax kalitesi hissedilmeye başlanıyor. Gizlilik içerisinde kusursuz bir gece geçirmek için bekleyen seçkin müşterilerini ağırlayan Biyax gece kulübü müşterilerine haz dolu, sıra dışı bir gece arz ediyor.

Biyax Fetiş Dansçılar

Biyax gece kulübü eğlence konusunda sınır tanımayan ve Kıbrıs’ın en gözdeleri arasında yer alan night club hizmetini sunuyor. Birbirinden kaliteli dansçılarını sunan ve bireysel görüşme imkanını günün her anı için bireye özelleştirilmiş şekilde sunan Biyax, Kıbrıs gece hayatı öncüsü uzman ekibi ile birbirinden şık ve hoş görünümlü dansçıları ile özel anlar yaratıyor. Misafirlerine mükemmel anlar vaat eden Biyax, dünyanın farklı yerlerinden gelen birbirinden genç ve kaliteli dansçı bayanları ile unutulmaz bir gece vaat ediyor. Son derece şık giyimli dansçılar programın ardından müşterilere özel anlar yaşatmaya başlıyorlar. Kişisel striptiz, görüşme hizmeti gibi hizmetleri sunan Biyax gece kulübü personelleri, her hafta düzenli olarak sağlık kontrolünden geçiyorlar ve son derece hijyenik ve gizlilik içerisinde çalışıyorlar. Kalitenin öncüsü olan Biyax gece kulübü en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

Biyax Seçkin Bir Ortam Yaratıyor

Hizmetlerinde kalite prensibi ile çalışan Biyax gece kulübü, hizmetlerinde kaliteli çalışma prensibi ile müşterilerini ağırlıyor. Kullandığı alkollü veya alkolsüz ürünlerden, meyve tabaklarına, çalınan müziklere ve mekân dekoruna kadar her detayın düşünülerek ve en iyi kalitelerle ulaştırıldığı Biyax gece kulübü son derece seçkin bir gece kulübü hizmeti sunuyor. Çalışan dansçılarını özenle seçen Biyax gece kulübü en genç ve en seçkin dansçılar ile de gece kulübüne değer katıyor

 

Lipstick Night Club

Kıbrıs’ın en sevilen ve en köklü kulüpleri arasında olan Lipstick Night Club adını Kıbrıs’ın gece hayatına yazdırmayı başarıyor. Sürekli kendini yenileyen bir yapıya sahip olan kulüpte, değişik tarzda dansları seksi kızlar ile birlikte edecek ve yerinize bir an bile oturamayacaksınız. Hareketli ve sıcak mekânda oldukça seksi dansları izleyeceğiniz ve değişik şovlar ile kendinizi kaybedeceğiniz Kıbrıs night club, Lefkoşa’da yer almaktadır.

Lipstick Night Club Mekanına Nasıl Gidilir?

Eğlence ve gece hayatının bir numaralı adresi Lipstick Night Club, Lefkoşa’nın Alayköy Bölgesi’nde bulunmaktadır. Gece kulübü Ercan Havaalanı’na 36 km uzaklıktadır ve yaklaşık 30 dakika mesafe bulunmaktadır. En gözde mekanların başını çeken Kıbrıs night club ,şehir merkezi Lefkoşa’ya 11 km, Girne’ye 30 km uzaklıktadır.

Lipstick Night Club Mekanına Transfer Hizmetleri

Havalimanına uzak olan Lipstick Night Club mekanına direk gitmek istiyorsanız mutlaka transfer aracı ile gitmeniz gerekir. Son derece lüks ve konforlu olan araçlar ve gayet uygun transfer ücreti ile sizleri havalimanından alıp Kıbrıs night club mekanının girişine kadar götürüyoruz.

Dilerseniz gece bittiğinde sizi otelinize ya da havalimanına götürüyoruz. Bunun için bize yalnızca saati bildirmeniz yeterli olacaktır. Güzel bir seyahat geçirmek için 0533 838 88 55 numarası ile bizlere Whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Lipstick Night Club Eğlence Merkezinin Kıbrıs Gece Hayatındaki Yeri

Seksi kızların dansı ile geceyi başlatan Lipstick Night Club saatler geçtikçe daha da çok hareketli ve ateşli danslar izlettirecek ve dansçı kızların çeşitli şovları sizin aklınızı başınızdan alacaktır. Kaliteli programları ile adından sıkça söz ettiren Kıbrıs night club Kıbrıs gece hayatının elit mekanlarının en başında gelmektedir.

Lipstick Night Club Mekanının Sunduğu Hizmetler

2004 yılından beri sizlere hizmet veren Lipstick Night Club Kıbrıs eğlence sektörünün en güvenli ve rakip tanımayan, son derece kaliteli hizmet sunan bir gece kulübü olarak hizmet vermektedir. Saat 21:00’dan itibaren Kıbrıs night club mekânında striptiz şovu başlar, gece ilerleyen zamanlarda ise dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bayanlar oldukça hoş ve sımsıcak şovlarını sergilemeye başlarlar.

Lipstick Night Club İçecek Hizmetleri

Dilediğiniz yerli ve yabancı, alkollü ya da alkolsüz içki ve kokteyl servislerini bulabileceğiniz bir mekân olan Lipstick Night Club burada geçireceğiniz zaman süresince size eşlik edecek olan bayanlar ile güzel unutamayacağınız güzel vakitler geçirebilirsiniz. Amacı, Kıbrıs eğlence yaşamında sizlere sunmakta olduğu ayrıcalığı devam ettirmek olan Kıbrıs night club elinden gelen bütün olanakları sunmaktadır.

Gece Kulübünün Program Saatleri Hakkında

Vazgeçilmez eğlence mekanlarının başında gelen Lipstick Night Club şov programını 21:00’da başlatır ve gece 01:00’da biter. Bu saatler içinde seksi dansçı kızlar ve oldukça çekici bayanlar sahnede bulunmaktadır. Dakikalar ilerledikçe mekânın sıcaklığı artar ve süper danslar ile kişiye özel olarak yapılan şovlar sergilenir. Vazgeçilmez mekan Kıbrıs night club şov zamanının 1 saat program ücreti ile ilgili canlı destek hattından bilgi alabilirsiniz.

Kişilerin isteğine bağlı olan özel zaman dilimi ayarlaması yapılabilmektedir. Bu hizmetler ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi canlı destek hattını arayarak sorabilirsiniz.

Kıbrıs Taksi Transferi İle İlgili Hizmetler

Kıbrıs tatilinizi Lipstick Night Club mekânında havalimanına indiğiniz an başlatmak istiyorsanız mekâna hangi araç ile ulaşacağınızı dert etmeyin. Hangi saatte havalimanında olacağınızı bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

Havalimanından gidecek olduğunuz gece kulübü ya da otelinize özel VIP konforunda araçlar ile transfer sağlamaktayız. Kalabalık bir grup ile gelenler için 7 kişilik olan Mercedes ile hizmet sunmaktayız. Gelen araçlar taksi ya da dolmuş olmayıp size özel gelmektedir. Seyahatinizi taksi ücretinden daha uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer Kıbrıs night club eğlence merkezine ulaşım konusunda özel bir isteğiniz olacaksa bizimle iletişim kurmanız yeterli olmaktadır.

VIP Taksi Servisi Hizmetleri Hakkında

Size özel transfer araçlarımız eşliğinde mükemmel bir Kıbrıs turu sunmaktayız. Eğlenceli ve kaliteli zamanlar geçireceğiniz Lipstick Night Club mekanına VIP taksi servisi aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Araç içerisinde bar mevcuttur. Hem Kıbrıs night club mekanına hem de ulaşım sağlayabilir hem de Kıbrıs turu yapabilirsiniz. Deneyim sahibi şoförler ve rehberlik hizmeti eşliğinde sorunsuz bir hizmet alırsınız.

Sunulan diğer hizmetler arasında;

  • Araç ve villa kiralama,
  • Uçak bileti için rezervasyon,
  • Kişiye özel organizasyon,
  • Arkadaş grupları ve çiftlere özel organizasyonlar,
  • Bekarlığa veda partileri ve doğum günü partisi bulunmaktadır.

Mekanda Bulunan Dansçı Bayanlar İle İlgili Bilgiler

Eğlencenin bir numaralı adresi Lipstick Night Club mekanındaki dansçı bayanlar, özel bir davetiniz olduğu zaman size eşlik edeceklerdir. Görüşme saatini sizler belirlersiniz. KKTC’de yasal şartlar altında çalışmaktadırlar. Bayanları her biri itina ile seçilen güzel bayanlar oluşturmaktadır. Bu bayanların her biri düzenli bir şekilde Devlet hastanelerinde doktor kontrolünden geçmektedirler.

Kaliteli bir mekân olan Kıbrıs night club mekanına gitmekte ve orada bulunmakta herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Ancak kulübe gitmeden önce nüfus cüzdanınızı yanınızda bulundurunuz. Yaşı 18’den küçük olanlar gece kulübüne giremezler. Bunun yanında gece kulübünde video ve kamera çekimi yapamazsınız. Temizlik ve sağlık kurallarına uymanın yanında gizlilik kurallarına da uyma koşulu bulunmaktadır.

Lipstick Night Club İle Kıbrıs Geceleri

Mükemmel bir atmosferde son derece güzel ve çekici bayanlar ile unutulmayacak geceler yaşamak için Lipstick Night Club mekanına gelmeniz yerinde olacaktır. İşlerinde oldukça başarılı ve çok seksi kızların gözlere hitap eden şovlarına bayılacak ve ayrıca mekânın sizlere özel sağladığı sınır tanımayan hizmetlerden memnun kalıp tadını çıkaracaksınız.

Rüyalarınızı süsleyen bir gece yaşamını dilediğiniz şekilde yaşamanız için sizlere hizmet veren Kıbrıs night club imkanlarının VIP hizmetleri aracılığı ile sonuna kadar tadını çıkaracaksınız. Sınırsız olan içecek hizmeti ve gece kulübünün ikramlarından yararlanmanızın yanında seksi eskort bayanlarla birinci sınıf kalitede bir hizmet alacaksınız.

Son derece memnun kalacağınız mekânda unutulmaz gecelere oldukça uygun fiyatlara ulaşabilmeniz mümkün. Heyecan, macera, tutku ve eğlence arayışınız varsa en doğru adres olarak mutlaka Lipstick Night Club eğlence mekanına gelmelisiniz. Dünyanın birçok farklı yerlerinden gelen dansçı kızların muhteşem kostümleri ile sizi baştan aşağı farklı bir maceranın içine sürükleyecek.

Hayalinize bile gelmeyecek mükemmel geceleri Lipstick Night Club ayrıcalığı ile yaşayacaksınız. 21:00 ile 01:00 saatleri arasında sahnede olan seksi dansçı kızlar, sahnede bulunmadıkları saatlerde dilediğiniz zaman sizlere özel olarak ateşli danslar yapabilmektedirler.

Kıbrıs Lefkoşa’da yer alan mekânda 12 adet bayan dansçı bulunmaktadır. Bayanlar yabancı uyrukludur ve balkan ülkelerinden gelenlerin yanında Arap uyruklu olan bayanlar da mevcuttur. Mekânda diğer mekanlardan faklı olarak Asyalı bayanlar da bulunmaktadır. Göz kamaştıran striptiz dansı yapan bayanlar ile kucak dansı ile gösteri şöleni yapan bayanlar da hizmet vermektedir. Video ve kamera çekimi ile dansçı bayanların internet üzerinden yayınlanması gizliliğe ve aile yaşamına aykırı olduğu için yasaktır. Bu sebeple dansçı olarak çalışan bayanları destek hattından katalog şeklinde isteyebilirsiniz. Günün herhangi bir saatinde arayarak destek hattından istediğiniz konularda yardım alabilirsiniz.

 

 

 

 

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Bize WhatSapp'dan Yazın